Directory

HQ Shah Alam

 

LOT 2 Jalan Utas 15/7, Seksyen 15, 40630 Shah Alam

No Tel : 0355103900  Email : aduan@dvssel.gov.m

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Klang

 

Jalan Haiwan 42000 Port Klang Selangor Darul Ehsan

Phone: +603-31686077 Fax: +603-31681167
Email Aduan : pvdklang@dvssel.gov.my

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Petaling

 

 

Jalan PJU 10/1E, Damansara Damai, 47830 Petaling Jaya 

NoTel : 0361402979 Email : Pvdpetaling@dvssel.gov.my

 

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Kuala Langat

 

Jalan Sungai Buaya, Selangor, 42600 Sungai Jarum, Kuala Langat 

No Tel : 0331917193 Email : Pvdkualalangat@dvssel.gov.my

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Kuala Selangor

 

Jalan Tanjung Keramat, 45000 Kuala Selangor., Selangor 

No Tel : 0332891537 Email : Pvdkualaselangor@dvssel.gov.my

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Sabak Bernam

 

No 12 dan 14, Jalan Ppsl 2, Pusat Perniagaan Sungai Lias, 45300 Sungai Besar 

No Tel : 0332245509 Email : Pvdsabakbernam@dvssel.gov.my

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Hulu Langat

 

Jalan TKS 2, Taman Kajang Sentral, 43000 Kajang, Selangor

No Tel : 0360641041 Email : Pvdhululangat@dvssel.gov.my

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Sepang

 

Medan 120, No 32, jalan 11, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang

No Tel : 0387052489 Email : Pvdsepang@dvssel.gov.my

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Gombak


Lot 4831, Greenpark, Selangor, 48000 Rawang 

No Tel : 0360919962 Email : aduangombak@dvssel.gov.my

 

Pejabat Perkhidmatan Veterinar Daerah Hulu Selangor

 

Jalan Kolam Air 44000 Kuala Kubu Bharu

No Tel : 0360641041 Email : Pvdhuluselangor@dvssel.gov.my